O DOKTOROVI TRADIČNEJ ČÍNSKEJ MEDICÍNY  DR. AC. BORISOVI SUBOTIĆOVI

Spomínam si  na svoj prvý krok v ,,alternatívnom svete,,.  Mojej mame, ktorá sa sťažovala, že ju ,,v poslednom čase bolí hlava” som priložil ruky k hlave a potom som ich ešte jemne prikladal na určité časti hlavy. Dnes už viem, čo som vtedy netušil, že to bol meridián žlčníka. Myslím, že som jej ešte 1-2 krát urobil to isté a odvtedy až do jej osemdesiatich ôsmych rokov ju už hlava nikdy nebolela. 

Neskôr ako tréner karate v Osijeku v Chorvátsku som  mal často príležitosť vidieť japonských bojovníkov, ako si po zápase  pomáhajú pritláčaním ruky na určité časti  tela, teda meridiány. Výsledok bol, že ľahšie zranení karatisti mohli ďalej pokračovať  v zápase a tí  ťažšie zranení mohli po určitom čase odísť domov.

Dr. Ac. Boris Subotic trener karate

Vľavo v bielom Boris Subotić ako tréner karate v Osijeku, HR a jeho zverenci

OD KARATE K TRADIČNEJ ČÍNSKEJ MEDICÍNE  

Za pomoci Japoncov  som začal aj ja pracovať na svojich zverencoch a, na veľké  počudovanie, úspech bol neuveriteľný. To bol dôvod môjho rozhodnutia vzdelávať sa  v oblasti  tradičnej čínskej medicíny a tak sa to všetko začalo.
Vedomosti som počas dlhých rokov vzdelávania získaval od mnohých učiteľov. Všetci sú na mňa nechali veľmi dobrý dojem, a zvlášť si rád spomínam na Prof. Dr. Sira Antona Jayasuryia zakladateľa súčasnej tradičnej čínskej medicíny.

Dr.-Ac.-Boris-Subotic-prof.-dr.-Sir-Anton-Jayasury

vľavo Dr. Ac. Boris Subotić a Prof. Dr. Sir Anton Jayasuryia

Používajúc techniky tradičnej čínskej medicíny som mal veľmi dobré a pekné výsledky zo svojimi klientami. 

NAPRIEK DOBRÝM VÝSLEDKOM, SOM ĎALEJ HĽADAL SPÔSOBY AKO BYŤ ÚSPEŠNEJŠÍ

Keď som zaviedol testovanie pacientov podľa metabolického typu, videl som,  že zdravie klientov sa rýchlejšie zlepšovalo, bolo treba menej nápravných techník ako akupunktúra, shiatsu, tuina, … 

Taktiež   používajúc   techniky tradičnej čínskej medicíny a prírodnej medicíny v boji s parazitmi, ktoré sa ukázali často krát ako klúčové pre úplne uzdravenia klienta, som sa rozhodol ísť ďalej vzdelávať do  Moskvy k známej priekopníčke v oblasti parazitárnych infekcií v Ruskej federácií k Dr. Oľge Ivanovne Eliseevekandidátke medicínskych vied, praktikujúcej lekárky najvyššej kategórie.

vľavo kandidátka medicínskych náuka, praktikujúca lekárka najvyššej kategóri Dr. Oľga Ivanovna Eliseeva a vpravo Dr. Ac. Boris Subotić

RÁD VIDÍM, AKO SA KLIENTOM DARÍ A PREBERAJÚ ZODPOVEDNOSŤ ZA SVOJE ZDRAVIE DO VLASTNÝCH RÚK

Môj neutíchajúci záujem  o metódy, ktoré im v tom môžu pomôcť ma doviedol aj k metóde  liečenia nevyliečiteľných civilizačných ochorení pomocou Budwig protokolu  zjednodušene povedané ľanovým olejom a tvarohom s pomletým ľanovým semenom .

Na fotografii vľavo Dr. Ac. Boris Subotić certifikovaný Budwig poradca a posledný spolupracovník Dr. Johanny Budwig  Lothar Hirneise autor knihy ,,Chemoterapia lieči rakovinu a Zem je rovná doska”.

Metód ako ostať zdravý alebo získať zdravie späť je veľa, ale jedna vec je najdôležitejšia, byť si vedomý, že zdravie máme len jedno a starajme sa oň preventívne.

Prajem Vám, aby Vám Vaše zdravie slúžilo podľa Vašich predstáv  počas mnohých a mnohých rokov k Vašej radosti a spokojnosti.

Buďte mi zdraví
Dr. Ac  Boris Subotić