Čo je to pole ľudského tela ?

Možno ste už počuli alebo čítali „pole ľudského tela“ a nikdy ste v skutočnosti nepochopili, čo to je alebo čo to znamená.

Pri práci s NES je dôležité, aby ste pochopili, čo to je. Pole ľudského tela je to, čo NES pomáha napraviť, a je koreňom vašej bytosti.

Slovo "telesné pole" prináša myšlienku, že to má niečo spoločné s energetickými poľami v tele, ale je v tom oveľa viac - ako čoskoro zistíte.

Čo je to pole ľudského tela?

Ľudské biopole (alebo pole tela) je komplexný súbor polí pozostávajúci z:

  • Elektromagnetické náboje z nervového systému;
  • Elektrostatické polia vytvorené okolo náboja v nervoch;
  • Nízkofrekvenčné pozdĺžne vlny (zvukové vlny), najmä z hrudnej dutiny (najmä tlkot srdca), elektrická mozgová aktivita a expanzia a kontrakcie pľúc.
  • Jemnejšie zdroje môžu zahŕňať pohyb krvi, stláčanie kostí počas aktivity, zvuky trávenia atď.;
  • Prítomnosť a pohyb náboja v tele, od aktivity buniek po aktivitu orgánov;
  • Zdroj energie, ktorá je základom prežitia. Možno si to predstaviť ako druh energie životnej sily. V oblasti ľudského tela je ovplyvnená tvarmi všetkých telesných dutín, od veľkých, ako je hlava, pľúca a žalúdok, až po malé, ako sú mikrotubuly v celom tele ( najmä vo vnútri pľúc, mozgu a obličiek).

Je to minimálne z dvoch dôvodov:

1) Tvar ovplyvňuje tvorbu štruktúrovaných vodných vrstiev, ktoré vytvárajú v tele efekt batérie
2) Tvar ovplyvňuje ladenie a zosilnenie zvukových vĺn

Chémia riadi fyziológiu tela a umožňuje všetkému od DNA a buniek až po nervový systém a mozog vykonávať prácu, ktorá nás udržuje nažive a v zdraví.

Očista pečene zvtv
7.6. 2022

Očista pečene

Keď si nevyčistíte pečeň, nevyliečite sa z nijakého ochorenia To nie je všetko! Hnev, hoci aj potláčaný, ktorý vyvoláva toxínmi zanesená pečeň a žlčník, rozvíja rôzne zdravotné problémy. Nielen na fyzickej, ale aj na psychickej úrovni. Za nesprávnou funkciou pečene sú aj samovraždy, vraždy, neopodstatnený hnev, samomluva, problémy s vaječníkmi, ženskými orgánmi všeobecne, s očami, s nerozhodnosťou, so skleslosťou … Pri očiste pečene...

Očista pečene zvtv
29.8. 2022

Brušný mozog z pohľadu tradičnej čínskej medicíny

Z pohľadu tradičnej čínskej medicíny brušný mozog nie je len črevo, ale tvoria ho spolu viaceré vnútorné orgány tela. Napríklad srdce. Novorodenec vníma svet cez srdce, veď ešte nevidí, srdce riadi naše emócie, ale z čisto medicínskeho pohľadu je to pumpa, ktorej jedinou úlohou je pumpovať krv. Meraním je dokázané, že elektromagnetické pole srdca je niekoľko...

papimi
22.7. 2022

Ako pomáha papimi kostiam a celému kostrovo-svalovému systému

Účinný až do špiku kostí. V oblasti fyzikálnej medicíny sa etablovalo používanie iónovej indukčnej terapie (IIT) papimi. Neinvazívna IIT sa odporúča na uznávaných klinikách, v  ordináciach, ako aj ako doplnok ku klasickej a integratívnej terapii. Oblasti použitia papimi sú rôzne: Degeneratívne ochorenia pohybového aparátu a chrbtice Zlepšenie degeneratívnych ochorení kĺbov Liečba bolesti Hojenie zlomenín Prelom  rezistentný na liečbu Hojenie rán...

Očista pečene zvtv
21.7. 2022

Post covidový syndróm je realita

Herpes zoster pásový opar, zníženie imunity a s tým súvisiace problémy sú dennou realitou v ordináciách. Riešením je zdravá strava. Čo je zdravá strava? Každý potrebuje niečo iné. Podľa metabolického typu, krvnej skupiny. Treba brať do úvahy aj genetiku.

išias
20.7. 2022

Ako na silné seknutie krížov bez infúzie ?

Rýchlo som sa zdvihol po nejaký detail v kúpeľni, ktorý sa tam celkom úplne nehodil a podvihol ho...t.j. chcel som ho dvihnúť. Ale nešlo to prišlo silné seknutie v krížoch alebo ináč lumbago. Poslednými silami som ľahol na koberec a začal si spomínať na svoje čínske metódy svojpomoci.

Papimi terapia liečba bolesti migrény v Centre ČTM Dr. Subotića v Bratislave, SK
20.7. 2022

Úspešná aplikácia pulzných elektromagnetických polí u pacienta s únavou po COVID-19

Únava, pracovná schopnosť, kvalita života a psychická pohoda sa v priebehu liečby zreteľne zlepšili a po 6 týždňoch boli  vykázané stabilné výsledky.

Papimi zápal očí
19.2. 2022

Ako si Pavel pomocou Papimi vyliečil zápal očí bez kvapiek ?

Keď sa Pavel zjavil vo dverách hneď mi bolo jasné, že nie je niečo v poriadku. Oči mal hrozne červené, tiekli mu non stop slzy...

Erika Vincoureková, Dr. Boris Subotić a Mgr. Katarína Subotić
10.3. 2021

3 spôsoby ako môžete použiť Oregol

Použitie : 1. spôsob - užívanie vnútorne 2. spôsob - naparovanie 3. spôsob - premieľanie v ústach

Oregol - oregánový olej vnútorné užívanie
11.1. 2021

Ako užívať Oregol ?

Oregánový olej Oregol - vnútorné užívanie

Naparovanie Oregol - pomoc pri ochorení dýchacích ciest
11.1. 2021

Chorobu je lepšie spriečiť, ako liečiť, naparujte sa.

pomoc pri akútnych (chrípka, covid, corona,..) a chronických ( napr. pľúcne chlamýdie) ochorení dýchacích ciest:

  • Kategorie