išias

Ako na silné seknutie krížov bez infúzie ?

Telefonát strýka z Viedne

Jedného dňa mi zavolal môj strýko z Viedne a povedal, že kvôli bolestiam v ľavej ruke a zadychčanosti mu musela byť poskytnutá rýchla zdravotná pomoc. V nemocnici mu diagnostikovali problém so srdcovými chlopňami.

Veru takúto diagnózu netreba brať na ľahkú váhu, ale aj napriek tomu mi pripadal ako, keby ho to moc netrápilo. Popri tom mi povedal, že už dva krát bol na Papimi aparáte, a že sa cíti výborne.

Návšteva Viedne

Neprešlo dlho času a ja som sa ukázal vo Viedni. Bol to môj prvý kontakt s Papimi aparátom a naozaj môžem povedať, že bol veľmi zaujímavý. Druhý raz už išla aj moja Katka.

Dali sme sa prezrieť s Papimi aparátom, a keď mojej Katke bolo povedané, že má problémy so sínusmi, o ktorých vedela, planula láskou k Papimimu . Ešte bolo treba len, aby sme sa zaškolili na aparáte a prišli poň.

Seknutie v krížoch v deň D

Prišiel aj ten deň, krásny, slnečný a plného očakávania. A, ako to obyčajne býva pri perfekcionistoch, zohol som sa rýchlo po nejaký detail v kúpeľni, ktorý sa celkom úplne tam nehodil a podvihol ho…t.j. chcel som ho dvihnúť.

Ale nešlo to prišlo silné seknutie v krížoch alebo ináč lumbago. Poslednými silami som ľahol na koberec a začal si spomínať na svoje čínske metódy svojpomoci.

Takto biedne som vyzeral.

išias
seknutie krížov, lumbago

Jedna od najrýchlejších čínskych metód by bola, keby som svojim mobilom HUAWEI (čínskym mobilom) zavolal Katku a poprosil ju, aby mi pomohla sa zdvihnúť. Ale, eeejjj…telefón bol meter vysoko, teda vo vesmíre a nič druhé mi neostávalo, iba to, že naozaj použijem nejakú metódu.

A skutočne s pomocou draho plateného poznania som sa po 15 minútach úspešne postavil.

Vo Viedni teraz už na mojom aparáte som dostal jednu seansu od pár minút. A aparát od deväťdesiat a niečo kilogramov som veľkodušne prepustil druhým, aby ho naložili do auta.

Prístroj Papimi

Cestou domov som vozil ako, keby s mojou chrbticou nikdy nič nebolo. Ešte niekoľko krát som si urobil terapiu na krížovú oblasť a tá udalosť sa pre mňa stala minulosťou.

Samozrejme, vedel som, na ktorom princípe aparatúra robí, a to som využil. Mal som šťastie, že som ihneď po objavení problémov dostal najlepšiu a najodbornejšiu pomoc, ktorá je na tomto svete.

Papimi – najväčší a najlepší bio energetik v široko ďalekom okolí.

papimi
papimi

Mal som k dispozícií najväčšieho a najlepšieho bio energetika na svete. Papimi aparát je silnejší než konkurencia, a to presne tisíc krát a jeho bezpečnosť je yároveň overená šírom sveta už 25 rokov.

Ako funguje Papimi

Predovšetkým Papimi aparatúra kopíruje najobyčajnejší blesk, ktorý vidíme v prírode, a ako taký ho dáva do nášho tela.

Dáva ho do našich buniek vo veľmi krátkom čase, ktorý sa meria v tisícinkách sekundy. Samozrejme, že hodnoty, ktoré posielame do tela dajú sa regulovať.

Pre rýchlejšie a lepšie výsledky sa odporúča doba terapie minimálne 18 minút i dlhšie t.j. závisí to od reakcií klienta.

Terapia seknutých krížov pomocou prístroja Papimi

To znamená, že bunke sa musí umožniť, aby vyhodila smeti von cez membránu (,,obal bunky“) a v tom prípade je znovu elektrické spojenie postavené a telo môže fungovať bez bolestí.

Ako by ste alebo sme mohli riešiť seknutie v krížoch ?

A teraz sa určite pýtate, čo by som mohol urobiť toho dňa, keď ma prepadla ukrutná bolesť v krížoch (lumbago)?

Volať prvú pomoc, alebo koho, voziť ma niekam alebo k niekomu…možne chiropraktikovi, alebo k lámaču kostí ?

Rozmýšľam takto o osude mnohých ľudí a ani si neviem predstaviť ako riešia krátkodobé od pár dní až po dlhodobé niekoľkomesačné bolesti chrbtice.

Keby všetci ľudia s bolesťami chrbtice písali spoločnú knihu, myslím, že by to bolo najbolestivejšia, najstrašnejšia a najhrubšia kniha na svete.

Ja som svoje bolesti chrbtice na šťastie vyriešil rýchlo. A Vy ?

A ani vy sa nemusíte trpieť dlhotrvajúce bolesti chrbtice, ktoré Vám nedajú spávať, pracovať, jednoducho normálne fungovať.

Teraz keď viete že existuje

Papimi prístroj vo Vašom susedstve nemusíte ďalej trpieť, stačí zavolať na tel. č. 0905 714 200, kde aj vy môže spoznať najväčšieho a najlepšieho bio energetika na svete. Vyplatí sa.

Terapia hrudnej časti chrbtice prístrojom Papimi

papimi
papimi terapia hrudnej chrbtice

PS: Strýko Lojzek

Áno a teraz naspäť na začiatok. Strýko Lojzek bol znova na prehliadke v nemocnici a hovoria, že je zdravý ako drieň a predtým, sú ho chceli rýchlo operovať.

Komentáre
  • Kategorie